MAZIEM LĒMUMIEM KATRU DIENU IR NOZĪME - PADARIET TOS GUDRUS  

GUDRS JUMS UN JŪSU NAUDAS MAKAM

Ikviens vēlas pieņemt gudrus lēmumus, bet kā zināt, ko tieši izvēlēties? Serla ir šeit, lai palīdzētu! Mums patīk ražot izcilas kvalitātes papīru, kas kalpo ilgāk, tāpēc jums tas nav tik bieži jāiegādājas no jauna. Gudra izvēle jums, jūsu naudas makam un videi. 

IZŅEMOT JŪS, KAS VĒL IR GUDRS IEMESLS? ATBILDĪBA

Tas ir labi, ja izdarāt apzinātu izvēli, vai ne? Lai cik arī tā būtu maza. Atbildība nozīmē arī gudru rīcību. Ražot tuvu, nevis transportēt tālu prom — gudri. Domājam par vietējā darba atbalstīšanu — gudri. Tāpēc Serla rīkojas atbildīgi: lai jūs varētu veikt gudras izvēles.  

MAZĀM IZVĒLĒM IR NOZĪME, JA TĀS IR GUDRAS

Atsevišķas darbības rada lielu ietekmi. Katrs lēmums, pat mazākais, ir būtisks, un jūs varat pieņemt vienu katru dienu kopā ar Serla. Mūsu produkti ir iesaiņoti ar zīmolu “Green pack”, kas izgatavoti no vismaz 50% pārstrādātas plastmasas. Tādā veidā plastmasas iepakojums, kuru pārstrādājat mājās, dod jaunu dzīvi kā daļu no Serla iepakojuma. Pieņemsim kopā gudrus lēmumus un pārstrādāsim.  

SERTIFIKĀCIJA

Serla papīra izstrādājumi ir atbilstoši sertificēti, kas apliecina, ka ražošanas procesā tiek ievēroti augsti apkārtējās vides aizsardzības kritēriji un ilgtspējīga mežkopība.

Izvēloties Serla Jūs varat būt droši, ka produkts tiek ražots, ievērojot ilgtspējīgas apkārtējās vides aizsardzības un kvalitātes kritērijus. Kvalitātes un apkārtējās vides “Metsä Tissue” menedžmenta sistēma tiek nepārtraukti pilnveidota un uzlabota.

Ziemeļvalstu ekomarķējums

“Nordic Swan” ekomarķējuma mērķis ir samazināt produktu un preču patēriņa ietekmi uz apkārtējo vidi, un tas ļauj patērētājam vieglāk izvēlēties preces un pakalpojumus ar vismazāko kaitējumu apkārtējai videi.

Avainlippu

“Avainlippu” norāda uz to, ka produkts tiek ražots Somijā.

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un personalizētu to. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes. Uzzināt vairāk. Aizvertu