Sveiki, Serla Club dalībniek!

Serla Club tika slēgts 2019. gada 3. Jūnijā. Visi konti un neizmantotie punkti ir dzēsti līdz ar kluba slēgšanu. Vēlamies pateikties jums par dalību Serla Club,un mēs ceram, ka Serla augstas kvalitātes produkti būs daļa no jūsu ikdienas dzīves arī nākotnē.

Mēs vēlētos sirsnīgi pateikties, ka bijāt Serla Club dalībnieks!

Sadaļā "Bieži uzdotie jautājumi" jūs atradīsiet vairāk informācijas par kluba slēgšanu.

Kāpēc Serla Club tiks slēgts?

Laikā pirms slēgšanas mēs novērojām, ka interese par Serla klubu ir ievērojami mazinājusies. Tieši tāpēc mēs nolēmām slēgt Serla Club 2019.gada Jūnijā.

Vai Serla mainīs produktus?

Serla produkti nav mainījušies izņemot iepakojumus, jo no tiem ir  noņemti kluba kodi.

Esmu pasūtījis fizisku balvu (piemēram, plīša rotaļlietas) un tagad klubs ir aizvēries. Ko lai es daru?

Visas iegādātās balvas tiks piegādātas kā līdz šim. Piegādes laiks parasti ir 3-4 nedēļas. Ja jūs neesat saņēmis balvu norādītajā laikā, lūdzu, sazinaties ar klientu apkalpošanas centru.

Esmu pasūtījis digitālu balvu (piem., atlaides kodi un printējamas dāvanu kartes) un tagad klubs ir aizvēries. Ko lai es daru?

Visu vajadzīgi informāciju par balvu jūs varat atrast e-pasta ziņojumā, ko saņēmāt pēc balvas pasūtīšanas. Lūdzu pārbaudiet arī spama ziņas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visām digitālajām balvām ir derīguma termiņš, līdz kuram tās ir jāizmanto.

Vai es joprojām saņemšu ziņojumus par Serla Club jaunumiem savā e-pastā?

Pēc kluba slēgšanas mēs vairs nēsūtīsim ziņojumus par jaunumiem. Informāciju par Serla produktiem un kampaņām jūs varat atrast vietnē www.serla.lv un mūsu sociālo mediju kanālos.

Ko es varu darīt, ja pēc kluba slēgšanas es atrodu iepakojumu ar kodu?

Atkarībā no veikalu noliktavu krājumiem, pēc kluba slēgšanas veikalu plauktos joprojām ir iepējams atrast iepakojumus ar kluba kodiem. Diemžēl pēc kluba slēgšanas kodi nav derīgi, un tos vairs nevar reģistrēt.

 

Uz iepkojumiem arī pēc kluba slēgšanas var būt kodi priekš dažādām kampaņām un izlozēm. Lai iegūtu sīkāku informāciju par piedalīšanos, izlasiet informāciju uz iepakojuma.

Vai man kaut kas ir jādara pirms un pēc kluba slēgšanas?

Visi konti tika automātiski dzēsti 3. jūnijā, 2019. Visi personiskie dati tiks dzēsti 3 mēnešu laikā pēc kluba slēgšanas.

Kas notiek ar manu peronas informāciju pēc kluba slēgšanas?

Visi kluba personu dati tiks dzēsti 3 mēnešu laikā pēc kluba slēgšanas.

Manā kontā bija daudzi punkti, kas tika dzēsti. Vai ir iespējams saņemt atlīdzību?

Diemžēl visa ar klubu saistīta darbība ir slēgta, kas nozīmē, ka vairs nav iespējams reģistrēt kodus, izmantot punktus un saņemt balvas. Mēs sākām sazināties par kluba slēgšanu 2019. gada janvārī, kas deva iespēju dalībniekiem izmantot savus punktus vairākus mēnešus pirms kluba slēgšanas.

##FAQ

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un personalizētu to. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes. Uzzināt vairāk. Aizvertu