MĒS PĀRSTRĀDĀJAM NO RAŽOŠANAS LĪDZ IEPAKOJUMAM

Mums un katrai mūsu produktu daļai pēc iespējas mazāk jārada ietekme uz vidi. Mēs ražojam produktus galvenokārt no pārstrādāta papīra materiāla, ko iepērkam pēc iespējas vairāk uz vietas. Iepakojums ir izgatavots no materiāla ar zīmolu “Green pack” — folija ir no 50% pārstrādātas plastmasas. Tādā veidā plastmasas iepakojumam, kuru pārstrādā mājās, tiek piešķirta jauna dzīve kā daļa no Serla iepakojuma, un šie nozīmīgie materiāli ir atkārtoti pieejami lietošanai. 

Atcerieties iznest atkritumus

ILGSTOŠA UN GUDRA IZVĒLE JUMS, VIDEI UN NAUDAS MAKAM

Gudri, ja nekad nepietrūkst labo lietuTādu lietu, kas atbilst mūsu ideoloģijai — tāpēc mūsu ruļļi kalpo ilgāk, mūsu mājsaimniecības papīra rullim ir puse no loksnes, tāpēc jums nav pārāk bieži jāmaina rullis. Videi tas nozīmē mazāk pārvadājumu un mazāk emisiju. Tāpēc mūsu papīra produkti kalpo ilgāk. Vienalga, vai tas ir saistīts ar tā garumu, biezumu vai kvalitāti.  

Gudra izvēle! 

RAŽOTS NETĀLU NO TEVIS

Papīrs tieks ražots Somijā. Mēs lepojamies, ka esam daļa no kopienas un varam atbalstīt vietējo ekonomiku, kurā atrodas mūsu rūpnīca. Izvēloties Serla, jūs veicināt īsāku un efektīvāku transportēšanas ceļu. Vai tas nav gudri?

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un personalizētu to. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes. Uzzināt vairāk. Aizvertu